Amerika Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

  • Ankara
  • Antalya
  • İzmir
  • İstanbul
  • Gaziantep

Amerika Vizesi

Tüm vize işlemleriniz için...

Amerika Randevu Formu

Ücretsiz telefon desteği:

Online Randevu

Amerika Randevu Formu S.S.S

ABD vize randevusu nasıl alınır?

ABD vize randevusu almak için öncelikle DS-160 formu doldurulmalıdır. Form doldurma işleminden sonra Official U.S. Department of State Visa Appointment Service üzerinden hesap oluşturulmalı ve ödeme işlemi gerçekleştirilerek randevu alınmalıdır.

ABD vize randevu vekaletle gerçekleştirilebilir mi?

Hayır. ABD vize randevusu mülakatı ve bireyin fotoğraf ile parmak izi biyometrik işlemlerini gerektiren bir aşamadır. Bu nedenle başvuru sahibinin vize randevusunda şahsen hazır bulunması gerekmektedir ve randevu vekalet ile yapılamamaktadır.

ABD vize randevu iptal edilebilir mi?

ABD vize randevusu alındıktan sonra DS-160 formunun gönderilmesi sırasında verilen ID kodu kullanılarak randevu iptal edilebilmektedir. Randevu iptal işlemi için ABD randevu çağrı merkezi aranarak da bilgi alınabilir.

Amerika Turist Vizesi Randevuları Kaç Günde Verilir?

Amerika Birleşik Devletleri’ ne tatil ya da turistik faaliyet veya kültürel gezi amacıyla gitmek isteyenlerin başvuru yapacağı turist vizesi olarak da bilinen B1/B2 Amerika ziyaretçi vizesi randevuları, konsolosluğun iş yüküne göre 15 gün ile 45 gün arasında verilebilmektedir.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Online Randevu Formu